Промотивни цени:

авиобилети од Скопје: NEW YORK €539, MIAMI €639, CHICAGO €609, MONTREAL €669, TORONTO €629, SYDNEY €1109, GENEVA €95, VIENNA €159, AMSTERDAM €169, VALENCIA €169, MALTA  €169, ATHENS €169, LJUBLJANA €163, ZURICH €144, MOSCOW €170, NICE €169, MARSEILLE €169

Mura 3* (Borovec)

Hotel Moura е сместен во самиот центар на Боровец на 250 метри од ски терените.
Хотелот нуди: ресторан, лоби бар со камин и тераса, теретана, билијард, ски остава, детска игрална, конференциска сала, бежичен интернет, паркинг, лифт.

Опис на Соби: телефон, LCD TV, фрижидер, фен. Некои соби се со балкон.

*Дозволен престој за домашни миленици /на барање и со доплата/

*Прилагоден за лица со пречки во движење

Пријавување по 14:00 ч, одјавување од 06:00 – 12:00ч

Copyright ATC 2019