Промотивни цени:

авиобилети од Скопје: NEW YORK €539, MIAMI €639, CHICAGO €609, MONTREAL €669, TORONTO €629, SYDNEY €1109, GENEVA €95, VIENNA €159, AMSTERDAM €169, VALENCIA €169, MALTA  €169, ATHENS €169, LJUBLJANA €163, ZURICH €144, MOSCOW €170, NICE €169, MARSEILLE €169

Chrousso Village 4* (Paliuri)

Хотелот Chrousso Village 4* се наоѓа во Паљури, на 400м од плажа, на првиот крак Касандра, Халидики. Овој хотел е еден од ретките кои нуди AL Inclusive услуга на првиот крак. До една од најубавите плажи на халкидики се стига по кратко пешачење низ борова шумичка. Хотелот располага со прекрасно уреден двор со базени и места за забава на децата. Низ целиот хотелски комплекс има интернет но со доплата.

Студио: во него можат да се сместат 3 лица, во еден простор, има еден спална и еден единечен кревет, иделна соба за мала фамилија, во неа има кујна, ТВ, клима, балкон или веранда, туш, телефон.

Фамилијарна соба: во неа можат да се сместат 4 лица, т.е 2 возрасни + 2 деца, располага со една дневна соба, една спална соба, има еднен спален кревет и два единечни или кауч. Апартманот располага со веранда или тераса, ТВ, клима, кујна, туш, телефон.

 

ЦЕНОВНИК
Copyright ATC 2019